Image

O firmie

Firma Techniserv została założona w 1991 roku w Pradze. Wraz z jej dynamicznym rozwojem powstały odziały w Brnie i Bratysławie, a w 1999 roku otworzono polski odział firmy Techniserv Poland Sp. z o.o., która w 2001 roku przekształciła się w Techniserv Sp. z o.o z siedzibą w Częstochowie.

W odpowiedzi na potrzeby rynku Techniserv założył w 2005 roku kolejny oddział w Wiśle – Techniserv IT Sp. z o.o. Nasza firma poza standardowym wykonywaniem sieci strukturalnych, systemów alarmowych i monitoringu stale śledzi innowacje w swojej branży i wprowadza do swojej oferty Inteligentne Technologie.

Wykonujemy:

  • Systemy alarmowe
  • Monitoring
  • Systemy dostępowe i rejestracje czasu pracy
  • Systemy multimedialne
  • Instalacje elektryczne

Nasza firma rozpoczęła współpracę z jednym z większych światowych dostawców systemów okablowania strukturalnego, firmą Brand-Rex. Staliśmy się pierwszym w Polsce partnerem VAR firmy Brand-Rex, oferując nie tylko produkty, ale również wartość do nich dodaną, począwszy od zaprojektowania całej sieci, wykonania jej, a skończywszy na jej długoletnim serwisowaniu.
Nasi pracownicy posiadają nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim doświadczenie i co najważniejsze – pasję, która jest niezbędna, aby stale się rozwijać.

 

Zapraszamy do współpracy